Sinds 1 januari 2025 vormen VBO en VastgoedPro samen Vastgoed Nederland. Binnenkort zichtbaar op onze website.
nieuw beschikbaar

Van Leeuwenhoekweg 9B

5482TK Schijndel

€ 1.080,- p/m
Soort bedrijfspand Kantoorruimte
Oppervlakte 115 m2
Aangeboden sinds 19 februari 2025

Omschrijving

TE HUUR: Moderne en ruime kantoorruimte aan de Van Leeuwenhoekweg 9, Schijndel

Bent u op zoek naar een representatieve en instapklare kantoorruimte op een goed bereikbare locatie? Aan de rand van Industrieterrein Duin II in Schijndel bieden wij een moderne en veelzijdige kantoorruimte van 115 m² te huur aan, gelegen op de verdieping van een net en goed onderhouden bedrijfsgebouw.

Deze kantoorruimte biedt een functionele indeling met een eigen entree, trap naar verdieping, diverse werkruimtes, een kantoortuin, pantry, toiletgroep en een archiefruimte. Ideaal voor bedrijven die op zoek zijn naar een combinatie van open en afgesloten werkplekken, in een comfortabele en representatieve werkomgeving.

Indeling en kenmerken:
De kantoorruimte is slim ingedeeld, zodat er volop mogelijkheden zijn voor flexibel werken, samenwerken en vergaderen.

? 3 aparte werkruimtes – ideaal voor privé-kantoren, vergaderruimtes of concentratiewerkplekken.
? Ruime kantoortuin – perfect voor een open werkconcept of teamwerk.
? Moderne pantry – voorzien van de benodigde aansluitingen voor keuken e.d.
? Toiletgroep – eigen sanitaire voorzieningen voor optimaal gemak.
? Archiefruimte – handige opslagruimte voor documenten en kantoorbenodigdheden.
? Veel daglicht en een prettige werksfeer – grote ramen zorgen voor een aangename en productieve werkplek.
? Goede klimaatbeheersing – comfortabel werken in alle seizoenen.
? Voldoende parkeergelegenheid – gratis parkeren (2x) op eigen terrein.
? Uitstekende bereikbaarheid – gelegen nabij belangrijke uitvalswegen én het centrum van Schijndel.

Locatie en bereikbaarheid
Deze kantoorruimte is gevestigd op een goed bereikbaar bedrijventerrein aan de Van Leeuwenhoekweg 9 in Schijndel. De locatie biedt een uitstekende verbinding naar de snelwegen A50 en A2, waardoor steden als Eindhoven, Den Bosch en Tilburg binnen korte tijd te bereiken zijn. Daarnaast ligt het centrum van Schijndel op korte afstand, met diverse voorzieningen zoals horeca, winkels en andere bedrijven.

Geschikt voor diverse ondernemers
Deze kantoorruimte is perfect voor ondernemers, startups en zakelijke dienstverleners, etc.

Bent u geïnteresseerd in deze veelzijdige kantoorruimte? Neem dan vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging. Wij laten u graag alle mogelijkheden zien!

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht
Prijs
€ 1.080,- p/m
Status
beschikbaar
Aangeboden sinds
19 februari 2025
Aanvaarding
in overleg
Bemiddelingskosten
Geen
Bouw
Soort bouw
bestaande bouw
Hoofdfunctie
kantoorruimte
Kantoorruimte
Oppervlakte
115 m²
Aantal verdiepingen
1
Oppervlakten
Oppervlakte
115 m²

Locatie