Bent u op zoek naar een bedrijfsruimte? Deze ruime bedrijfsunit staat nu te koop voorzien van 2 verdiepingen!
Het complex is gelegen aan de Industrieweg 44 op het Businesspark in Zierikzee. Zierikzee vervult in de gemeente Schouwen-Duiveland een centrale rol op het gebied van wonen en werken. Mede door de goede bereikbaarheid is Zierikzee dé vestigingsplaats voor uw onderneming. Dankzij de centrale ligging zijn belangrijke havens en steden als Rotterdam, Breda, Antwerpen, Terneuzen, Gent en Vlissingen gemiddeld binnen een uur bereikbaar. Schouwen-Duiveland kent nagenoeg geen files.
Enkele kenmerken van de bedrijfsunit:
- oppervlakte ca. 160 m2 (begane grond ca. 85 m2 VVO, 1e verdieping ca. 75 m2 VVO);
- overheaddeur 4 x 4 m, knopbediening binnenzijde roldeur;
- voorzieningen voor toilet;
- stroom 230 volt - 1 groep;
- aparte meter elektra en water, data kabel (DELTA);
- 1m brede stalen trap bied toegang tot verdiepingsvloer (vloerbelasting van 500kg/m2);
- verdiepingsvloer heeft een doorrijhoogte van 3,5m (en een gemiddelde hoogte op de vloer van 3,5m);
- bestemming Bedrijventerrein -2.
- de kosten van de VVE zijn € 350,- per jaar.
De unit is multifunctioneel te gebruiken als werkplaats, denk hierbij aan het inpakken van bestellingen, fabriceren van meubels of elektronica. Uiteraard zijn de units uitermate geschikt voor opslag voor uw (online)bedrijf of voor privé.
Heeft u interesse in deze bedrijfsunit? Neem snel contact op voor een bezichtiging. De makelaar voorziet u graag van alle informatie en leidt u graag rond!