Muntplein 2S
1012WR Amsterdam
€ 2.200,- p/m1012WR Amsterdam
€ 2.200,- p/mMuntplein/Kalverstraat, Amsterdam (ca. 65 m2) €2200,- Excl. W/E
Modern 2-kamer appartement op een toplocatie met een spectaculair uitzicht op het water, Hotel L'Europe en de binnenstad van Amsterdam.
Dit gestoffeerde appartement wordt zonder meubels opgeleverd is gelegen op de vierde verdieping van het rijksmonument dat ontworpen is door H.P. Berlage. Dit sfeervolle appartement beschikt over een lichte laminaatvloer en mooie grote raampartijen waar veel licht doorheen komt. De moderne open keuken beschikt over kookeiland met o.a. een vaatwasser en inductiekookplaat van goede kwaliteit. De ruime badkamer beschikt over een inloopdouche en wastafelmeubel. Tevens is hier een was-droogcombinatie ingebouwd. De slaapkamer is aan de achterzijde gesitueerd waardoor het erg rustig en stil is.
Het appartement is gelegen op het Muntplein, aan het einde van de bekende Kalverstraat en middenin het levendige centrum van Amsterdam. De bus, metro en tram zijn op loopafstand bereikbaar. Het getransformeerde gebouw is gasloos en zeer energiezuinig. Voor de warmtelevering heeft elk appartement zijn eigen lucht-waterwarmtepomp. Het appartement is voorzien van een individuele mechanische ventilatie met warmteterugwinning. De woning wordt gestoffeerd opgeleverd en beschikbaar per 1 maart voor minimaal 12 maanden.
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.