WOW, Wat een fijn gevoel is dit! Het voorjaar komt eraan. ;-) Dit lichte appartement maakt je BLIJ.
Vanuit verschillende hoeken komt het eerste zonlicht al naar binnen.
We hebben het hier over een goed onderhouden instapklaar appartement in een kleinschalig complex dat in 1990 is gebouwd.
Een appartement op de 3e etage met lekker vrij uitzicht, 2 slaap / werkkamers en ook nog eens 2 balkons.
De locatie
Deze woning is ideaal en lekker centraal gelegen in de geliefde wijk Toolenburg, dichtbij het winkelcentrum ''Toolenburg'' met o.a 2 grote supermarkten, een keurslager en de verse bakker.
Bij de Toolenburger plas kun je heerlijk ontspannen door bijvoorbeeld deel te nemen aan verschillende sporten, zoals duiken, joggen en bootcamp, en natuurlijk een fijne wandeling te maken, met na afloop een hapje en drankje bij restaurant Long Island of Lieveling.
Aan de achterzijde van het complex bevindt zich de bushalte, waar onder andere de sneldienst bus stopt, zodat je snel in Haarlem, Hoofddorp of Schiphol kunt komen. De belangrijkste wegen, waaronder de Drie Merenweg (N205), de A4, A5 en A9 naar Amsterdam, Haarlem en Schiphol, zijn gemakkelijk te bereiken.
Entree begane grond
Entree met bellentableau, brievenbussen en intercominstallatie; Doorgang naar hal met lift en centraal trappenhuis.
Op de begane grond middels aparte buitendeur kom je bij de bergingen.
Indeling appartement,
Op de 3e etage stap je uit de lift, hier bevindt zich het appartement. Kom gezellig binnen!
Het gehele appartement is voorzien van een vrij nieuwe laminaatvloer.
Vanuit de hal zijn alle ruimten bereikbaar met aan het einde de woonkamer met half open keuken.
De woonkamer heeft door de hoekligging, veel ramen en is daardoor heel licht en zonnig. De moderne keuken is van 2022, heeft voldoende bergruimte en is voorzien van 4-pits gas kookplaat, combi oven, koel/ vrieskast en vaatwasser. De keuken grenst aan het balkon gelegen op het zuidoosten.
In verbinding met de woonkamer vind je de 2e slaap / werkkamer welke ook vanuit de hal bereikbaar is . Als werkkamer is het leuk toch direct verbinding te hebben met het woon gedeelte maar wil je er meer een slaapkamer van maken dan kun je makkelijk de woonkamer deur verwijderen en de muur dicht maken.
Verder is er de grote slaapkamer welke ook toegang geeft tot een ruim balkon.
De badkamer is voorzien van mechanische ventilatie, mooi afgewerkt met een wastafel met meubel, ruime douche en wasmachine aansluiting.
Verder is er een apart toilet.
Op de begane grond bevindt zich een ruime eigen berging voorzien van elektriciteit.
Nog even wat punten op een rijtje;
- Licht en ruimtelijk 3 kamer-appartement op de 3e verdieping
- Nieuwe moderne keuken uit 2022 met inbouwapparatuur
- 2 balkons op zuidoosten en noordoosten gelegen.
- Nieuwe CV ketel van 2024
- Lift aanwezig.
- Volledig voorzien van dubbel glas
- Energielabel A
- Vrij parkeren
- Actieve VvE , servicekosten van €190,72 per maand;
- Jumbo en AH supermarkt, overdekt winkelcentrum en openbaar vervoer op loopafstand
- Nabij uitvalswegen richting Amsterdam, Den Haag en Utrecht
- Nabij groen en recreatiegebied Toolenburger plas