Vereniging voor makelaars en taxateurs QR code
Einsteinplaats 935
Einsteinplaats 935 Einsteinplaats 935 Einsteinplaats 935 Einsteinplaats 935

Einsteinplaats 935

Rotterdam 3069TJ

Verkoopmakelaar

Koophuis Makelaars Kralingseweg 213
Rotterdam 3062CE
  • 010-2809256
  • info@koophuismakelaars.com
  • www.koophuis.nl
Type woning Galerijflat
Woonoppervlakte 76 m2
Aantal kamers 3
Aangeboden sinds 13 februari 2025

Omschrijving

Op zoek naar een tiptop verzorgd, modern appartement met heerlijk balkon van 22m2, luxe keuken en 2 slaapkamers?

Kom dan kijken bij dit sfeervolle appartement waar u zo in kunt!

De woning is gelegen op eigen grond in een zeer verzorgd appartementencomplex met liften en een actieve VvE.

In de onderbouw van het complex is een privéberging gelegen.

Het appartement is gelegen in de populaire wijk Ommoord waar je geniet van alle voordelen die deze wijk te bieden heeft. Met diverse winkels, scholen, sportfaciliteiten, kinderboerderij en winkelcentra zoals Woonmall Alexandrium en Hesseplaats en trein-/metrostation Alexander op korte afstand, is dit een ideale locatie. Door de goede openbaar vervoermogelijkheden ben je binnen no-time in het bruisende stadscentrum van Rotterdam. Bovendien ben je binnen enkele minuten rijden op de snelwegen A20 en A16, waardoor de rest van Nederland gemakkelijk bereikbaar is. Lekker ontspannen kan in recreatiegebied De Rotte, de Zevenhuizerplas, het Bergsche Bos en het Kralingse Bos welke ook op korte afstand van de woning te vinden zijn.

Deze ideale woning biedt een geweldige basis voor een prachtige toekomst! Neem vandaag nog contact met ons op en wie weet is dit binnenkort jouw nieuwe thuis!


Indeling
Begane grond: afgesloten portiek met trappenhuis, bellentableau en liften.

3e verdieping: Galerij, entree, hal met meterkast en garderobekast, woonkamer met zeer luxe keuken welke volledig is uitgerust met moderne inbouwapparatuur. Hal met 2 inpandige bergingen, luxe toilet en de badkamer. Twee slaapkamers met toegang tot het zeer ruime balkon van 22m2 met vrij uitzicht.

De woonkamer is volledig gestuukt en perfect afgewerkt met sfeervolle verlichting. Vanuit hier heb je ook toegang tot het zonnige balkon waar je heerlijk kunt genieten van het uitzicht over de buurt.


Bijzonderheden
- Eigen grond
- Volledig dubbel glas
- Eigen CV (2024)
- Woonoppervlakte woning circa 76m2
- Eigen berging in de onderbouw
- Energielabel C
- Bouwjaar 1971
- Gratis parkeren voor het complex
- Actieve VVE met een maandelijkse bijdrage van € 252
- Oplevering in overleg

Vraagprijs: € 299.500

Deze informatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod.
Er kunnen aan deze gegevens derhalve geen rechten worden ontleend.

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs € 299.500,- k.k.
Status beschikbaar
Aangeboden sinds 13 februari 2025
Aanvaarding in overleg
Bouw
Soort appartement
Soort appartement galerijflat
Soort bouw bestaande bouw
Bouwjaar 1969
Bouwperiode 1960-1970
Soort dak plat dak
Indeling
Aantal woonlagen 1
Gelegen op woonlaag 3
Badkamervoorzieningen
Aantal kamers 3
Aantal slaapkamers 2
Aantal badkamers 1
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte 76 m²
Externe bergruimte 6 m²
Gebouwgebonden buitenruimte 22 m²
Inhoud 250 m³
Energie
Energielabel C
Isolatie dubbel glas
Verwarming c.v.-ketel
Warm water c.v.-ketel
C.V.-ketel c.v.-ketel uit 2024

Afbeeldingen

Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding