Makelaar in Amsterdam B.V.
Olympiaplein 62 1
Amsterdam 1076AE
020-8455878
info@makelaarinamsterdam.nl
www.makelaarinamsterdam.nl
Type woningBovenwoning
Woonoppervlakte53 m2
Aantal kamers3
Aangeboden sinds5 maart 2025
Omschrijving
Een heerlijk licht en ruim driekamerappartement gelegen op eigen grond met twee slaapkamers en een fijn balkon op het zuiden. Perfect gelegen om de hoek van de sfeervolle Westlandgracht, het Hoofddorpplein en op enkele minuten loopafstand het Vondelpark en Rembrandtpark. Geniet van dit prachtige jaren ‘30 appartement met een erker en vrij uitzicht. Ik nodig je graag uit voor een bezichtiging.
De woning:
Aan de voorzijde van het appartement vind je de lichte en brede woonkamer, compleet met een karakteristieke erker die niet alleen zorgt voor een overvloed aan natuurlijk licht, maar je ook een vrij uitzicht richting Rembrandtpark biedt. De originele jaren 30 details geven jouw toekomstige woning een charmante uitstraling die het moderne comfort prachtig combineert met historische details.
De woning beschikt over twee fijne slaapkamers. Vanuit beide slaapkamers – en ook vanuit de volledig uitgeruste keuken – bereik je het zonnige balkon op het zuiden. De keuken is uitgerust met een 4-pits-gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en een koelkast met vriezer.
De praktische en nette badkamer beschikt over een wastafel en een douche. Het toilet is separaat.
De VvE:
De Vereniging van Eigenaren wordt informeel beheerd. De eigenaren zorgen voor goed onderhoud aan het pand. Er wordt jaarlijks vergaderd en er wordt voldoende gespaard om aan de eis van de herbouwwaarde te voldoen. De bijdrage is €140,- per maand.
De omgeving:
De Theophile de Bockstraat bevindt zich in Amsterdam Zuid, op slechts een korte wandeling van zowel het Vondelpark als het Rembrandtpark. Deze wijk combineert op een prettige manier groene ruimten met stedelijke voorzieningen. De woning ligt vlakbij het Hoofddorpplein, waar je onder andere terecht kunt bij een kaasboer, notenwinkel, wijnhandel, groenteboer, slager, bakker en banketbakker. Ook voor de dagelijkse boodschappen hoef je niet ver te zoeken.
Daarnaast is er in de directe omgeving een uitgebreid aanbod aan cafés en restaurants, zoals Gent aan de Schinkel, Foodbar 63 Graden, Stadscafé van Mechelen, SLA, Norma en de Vondeltuin. Voor sport en ontspanning bieden het Vondelpark en Rembrandtpark volop mogelijkheden en is de Westlandgracht een heerlijke plek om te picknicken en zwemmen Parkeren kan altijd voor de deur.
De belangrijkste kenmerken:
- leuke jaren ‘30 woning
- woonkamer met erker en een vrij uitzicht
- eigen grond
- twee slaapkamers
- zonnig balkon op het zuiden
- perfecte ligging in Zuid
- actieve VvE
Kenmerken
Overdracht
Vraagprijs€ 450.000,- k.k.
Statusbeschikbaar
Aangeboden sinds5 maart 2025
Aanvaardingin overleg
Bouw
Soortappartement
Soort appartementbovenwoning
Soort bouwbestaande bouw
Bouwjaar1934
Bouwperiode1931-1944
Soort dakplat dak
Indeling
Aantal woonlagen1
Gelegen op woonlaag1
Badkamervoorzieningendouche, wastafel
Aantal kamers3
Aantal slaapkamers2
Aantal badkamers1
Voorzieningentv kabel
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte53 m²
Gebouwgebonden buitenruimte6 m²
Inhoud176 m³
Buitenruimte
Liggingaan park, aan rustige weg, in woonwijk, vrij uitzicht