Vereniging voor makelaars en taxateurs QR code
Hoflaan 23
Hoflaan 23 Hoflaan 23 Hoflaan 23 Hoflaan 23

Hoflaan 23

Arnhem 6824BN

Verkoopmakelaar

Hoetink Makelaardij B.V. Cloekplein 2
Arnhem 6826KS
  • 026-4434900
  • info@hoetinkmakelaars.nl
  • www.hoetinkmakelaars.nl
Type woning Benedenwoning
Woonoppervlakte 53 m2
Aantal kamers 3
Aangeboden sinds 23 januari 2025

Omschrijving

Arnhem
Hoflaan 23

Aan de rand van het gezellige centrum van Arnhem op de begane grond gelegen modern appartement met voortuin en achtertuin op het zuidwesten met achterom en houten berging.

INDELING:
Begane grond:
Entree, eetkamer, open keuken met inbouwapparatuur, woonkamer met gezellige houtkachel en deur naar terras en tuin, hal met deur naar terras en tuin, toegang tot badkamer en trap naar souterrain, badkamer met toilet, wastafel met meubel, inloopdouche en aansluiting wasmachine, stookruimte.
Souterrain: kantoor-/werkruimte en ruime slaapkamer.

UITBOUW:
De eigenaar heeft door een architect bouwtekeningen en bouwspecificaties laten opstellen om een vergunningsvrije uitbouw te realiseren. Door de uitbouw komt er circa 24m2 woonoppervlakte bij en kan er een 2e slaapkamer gerealiseerd worden.
De documenten worden bij de verkoop verstrekt aan de koper. De bouwtekeningen zijn opgenomen in de brochure.

LOCATIE:
De Hoflaan ligt direct aan de rand van het gezellige Modekwartier, op 5 fietsminuten van de binnenstad. De gemeente Arnhem heeft de laatste jaren veel geïnvesteerd in de wijk Klarendal. Mede dankzij die inspanningen is het Modekwartier ontstaan: een wijk vol met ateliers en winkels van ontwerpers, modemensen, kunstenaars en andere zelfstandig ondernemers. Ook de horeca neemt een vlucht in de wijk: Restaurant Loca, eetcafé Sugar Hill, Goed proeven, Café Caspar en designhotel Modez zijn hier op loopafstand. Er is een klein winkelcentrum met onder meer een Albert Heijn en er zijn meerdere scholen, voortgezet onderwijs en mogelijkheden voor kinderopvang. Het NS Station Velperpoort en het Posttheater liggen om de hoek en ook de uitvalswegen naar de A12 en A50 zijn snel en filevrij te bereiken. Voor natuurliefhebbers zijn park Angerenstein en het Sonsbeekpark in de nabijheid.
De wijk bestaat voornamelijk uit woonhuizen gebouwd omstreeks 1900 afgewisseld met nieuwbouwwoningen en appartementen.

BIJZONDERHEDEN:
* Bouwtekeningen uitbouw door architect aanwezig
* Gunstige ligging nabij centrum Arnhem met alle voorzieningen
* Gehele appartement voorzien van HR++-beglazing
* Voorzien van mooie laminaatvloer
* Moderne keuken met gaskookplaat, oven, afzuigkap en koelkast

Deze woning heeft een eigen website, kijk op https://www.hoflaan23.nl voor informatie.

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs € 269.500,- k.k.
Status beschikbaar
Aangeboden sinds 23 januari 2025
Aanvaarding in overleg
Bijdrage VVE € 100.00
Bouw
Soort appartement
Soort appartement benedenwoning
Soort bouw bestaande bouw
Bouwjaar 1913
Indeling
Aantal woonlagen 2
Gelegen op woonlaag 1
Badkamervoorzieningen
Aantal kamers 3
Aantal slaapkamers 1
Aantal badkamers 1
Voorzieningen mechanische ventilatie, glasvezel kabel
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte 53 m²
Overige inpandige ruimte 28 m²
Externe bergruimte 11 m²
Inhoud 314 m³
Bergruimte
Soort vrijstaand hout
Buitenruimte
Ligging in woonwijk
Energie
Energielabel D
Verwarming c.v.-ketel
Warm water c.v.-ketel
C.V.-ketel Intergas Kombi HRE 28/24 A (combiketel) uit 2015
Parkeergelegenheid
Soort parkeergelegenheid openbaar parkeren

Afbeeldingen

Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding