Waddenring 193
2993VC Barendrecht
€ 485.000,- k.k.2993VC Barendrecht
€ 485.000,- k.k.126 m2 | 3 slaapkamers | ruime tuin (ZO) met berging | Energielabel A
Wonen in Gaatkensoog: ruimte, rust en comfort!
Op het groene en kindvriendelijke eiland Gaatkensoog geniet je van een unieke woonomgeving, omringd door water en natuur. Deze wijk biedt royale, modern afgewerkte woningen met speelse architectuur en veel lichtinval. Winkels, scholen en recreatiegebieden zoals de Carnisse Grienden liggen op korte afstand, terwijl de A15 en A29 zorgen voor uitstekende verbindingen. Hier woont je in alle rust, met de stad binnen handbereik. Een perfecte balans tussen luxe en natuur!
Deze riante en goed onderhouden 4-kamerwoning biedt een mooie mix van ruimte, comfort en heel veel licht. De speelse indeling, grote raampartijen en de vide die de woonlagen op elkaar aansluiten geven een uniek gevoel van openheid. De ruime achtertuin op het zuidoosten is voorzien van grote bakken voor beplanting, een vijver en een grote schuur voor de fietsen.
Het huis!
Via de voortuin van ca. 3 meter diep lopen we achter de voordeur de hal binnen. In de hal treffen we direct de plek voor de jassen, schoenen en de meterkast. Ook treffen we het modern afgewerkte toilet met zwevend closet en inbouwreservoir.
Het licht van de keuken trekt al direct, maar we lopen eerst de ruime slaapkamer met een eigen badkamer in. Een fijne kamer waar ook de wasmachine- en drogeraansluiting zich bevinden in een royale kast. Een goede slaapkamer, maar dit zou ook een perfecte werkkamer kunnen zijn!
Aan het einde van de hal lopen we de keuken in. Heel gezellig, er is een bar waar je lekker aan zit als de ander staat te koken, of zet je je gasten neer als je gezellig samen voor ze staat te koken. De keuken ligt over de volledige breedte van de woning en is voorzien van luxe inbouwapparatuur, waaronder een Amerikaanse koelkast, vaatwasser, combimagnetron, keramische kookplaat met afzuigkap erboven en een brede spoelbak met heetwaterkraan. Er zijn veel kastjes en laden voor al je keukenspullen. In het plafond zijn inbouwspots verwerkt.
Waarschijnlijk staan de dubbele deuren naar de tuin in het vroege voorjaar al snel open. Wat een fijne tuin! Liggend op het zuidoosten is dit een zonnige achtertuin met een paar fijne zitplekken, een vijver, wat groen en een houten berging en achterom.
Terug in de keuken valt de verbinding met de eerste verdieping direct op. De vide geeft extra veel licht waardoor het huis een speels en licht karakter krijgt.
Met de trap lopen we naar de ruime doorzon woon- en eetkamer. Wat gelijk opvalt is de lichte natuurstenen vloer die zorgt voor veel licht en ruimte. Aan de voorzijde treffen we de zitkamer waar ruimte is voor een riante bank om lekker te lezen of bijvoorbeeld wat TV te kijken. De woonkamer is voorzien van airco. Aan de achterzijde staat de eethoek die via de vide in verbinding staat met de keuken. Tussen het woon- en eetgedeelte is ruimte voor een mooi dressoir met een grote stoel om lekker wat te lezen.
Op de tweede verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers. De hoofdslaapkamer van ruim 18 m2 aan de voorzijde is voorzien van een ruime walk-in closet. Deze kamer is voorzien van airco. De slaapkamer aan de achterzijde is ca. 15 m2. In de achterkamer past ook een groot tweepersoonsbed en is daarnaast voldoende ruimte voor een grote kledingkast en eventueel een kaptafel of bureau.
Tussen de slaapkamers in bevindt zich de stijlvolle badkamer. Deze is voorzien van een grote inloopdouche met regendouche en handdouche, een modern ligbad met jetstream, een brede wastafel met wastafelmeubel en mengkraan en het tweede toilet.
Wat een heerlijk huis, wordt dit jullie nieuwe stek? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
Bijzonderheden
– Eigen grond
– Fijne groene en kindvriendelijke omgeving
– Bouwjaar: 2001
– Woonoppervlakte circa 126 m2
– Achtertuin van ca. 71 m2 op het zuidoosten met achterom
– Houten berging van ca. 9 m2
– Voortuin van ca. 16 m2 op het zuidwesten
– Energielabel A
– 4 zonnepanelen
– Volledig geïsoleerd
– Volledig voorzien van dubbele beglazing
– Airco in de woonkamer en de hoofdslaapkamer aan de voorzijde
– Verwarming en warm water middels stadsverwarming
– Oplevering in overleg
RE/MAX, it’s the experience!
Ons advies bij het kopen van uw nieuwe woning? Neem uw eigen aankoopmakelaar mee!
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.