Paulus Potterlaan 22
3723EZ Bilthoven
€ 1.335.000,- k.k.3723EZ Bilthoven
€ 1.335.000,- k.k.Aan de geliefde Paulus Potterlaan met uitsluitend bestemmingsverkeer, op een zeer fraaie locatie in de villawijk Bilthoven Noord en prachtig in het groen verscholen, mogen wij deze unieke, verrassend royale vrijstaande villa presenteren. Dit fijne gezinshuis is gelegen op één van de mooiste en meest geliefde locaties van de villawijk nabij basis- en middelbare scholen, sportclubs (SCHC), voorzieningen en uitvalswegen. Haar charme, sfeer en lichte ruimtes zijn uniek en maken dit tot het ultieme familiehuis! Indien u dit fijne gezinshuis in de toekomst niet meer wenst te verlaten heeft u de mogelijkheid om levensloopbestendig (vrijstaand) te wonen dankzij de aanwezigheid van een slaap- en badkamer op de begane grond... Laat u verrassen op één van de mooiste locaties van Bilthoven Noord in dit fraaie, lichte gezinshuis met vele mogelijkheden!
ENTREE
De royale oprit met een carport biedt de mogelijkheid tot het parkeren van meerdere auto's.
BEGANE GROND
De hal met een separaat toilet verleent toegang tot de zeer lichte, zonnige woonkamer. Deze is verdeeld in een eet- en zitgedeelte en beschikt over een (in gebruik zijnde) open haard. Glas-in-lood ramen creëren veel sfeer en warmte. Dankzij de vele ramen ervaart u een enorm prettig gevoel van ruimte. Openslaande deuren verlenen toegang tot de achtertuin.
De aansluitend gepositioneerde, moderne keuken beschikt over veel werkruimte en inbouwapparatuur.
Aan de zijkant van de villa is een garage gelegen, die bij de leefruimte is betrokken. Er zijn thans op de begane grond een kitchenette, slaap- en badkamer aanwezig. Een unieke mogelijkheid om levensloopbestendig te wonen in een vrijstaand huis! Maar tevens zeer goed te benutten voor een kantoor/praktijk aan huis en/of au pair. Mantelzorg behoort ook tot de mogelijkheden.
EERSTE VERDIEPING
Vanaf de overloop zijn twee royale slaapkamers bereikbaar, waaronder de master bedroom aan de voorzijde. De eerste badkamer op deze etage, grenzend aan de slaapkamer beschikt over een ligbad, douche, wastafel en toilet.
De (tweede) badkamer aan de achterzijde is voorzien van een douche, wastafel en toilet. Eventueel is het op vrij eenvoudige wijze mogelijk om deze ruimte in te zetten als laundry voor de was- en droogopstelling.
TWEEDE VERDIEPING
De zolderetage is thans ingericht als een zeer gezellige, knusse verdieping. Een prachtige zolderetage met meerdere mogelijkheden!
Deze zeer karakteristieke villa is gelegen in de prachtige villawijk Bilthoven Noord. Basis- en middelbare scholen bevinden zich op loop-/fietsafstand, alsmede sportclubs (waaronder SCHC), de voorzieningen (het centrum is eveneens op loopafstand gelegen) en diverse uitvalswegen. De Ridderoordse bossen bevinden zich eveneens in de nabijheid.
De aanvaarding van dit fijne gezinshuis geschiedt in overleg.
Deze presentatie en verkoopinformatie zijn met de grootste zorg samengesteld, maar er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.