NIEUW TE KOOP!!!
Jan in 't Veltstraat 60 te Den Helder
Deze charmante en uitgebouwde tussenwoning biedt volop ruimte en comfort, ideaal voor starters op de woningmarkt. De royale open keuken met een stijlvol kookeiland vormt het hart van deze woning en is perfect gezellige avonden met vrienden of familie. Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers en een nette badkamer. Achter de woning vind je een ruime bergruimte, ideaal voor extra opslag. Daarnaast is de woning gunstig gelegen op korte afstand van het centrum van Den Helder, waar diverse voorzieningen zoals winkels, horeca en openbaar vervoer eenvoudig bereikbaar zijn.
--------
De Jan in 't Veltstraat 60 te Den Helder wordt u aangeboden met een richtprijs van € 195.000 k.k. U kunt zich vanaf heden aanmelden voor een bezichtiging en bezichtigingen worden ingepland op volgorde van binnenkomst.
--------
De Jan in 't Veltstraat is een centraal gelegen straat in de Visbuurt in Den Helder. Hier woon je nabij het gezellige en vernieuwde stadscentrum van Den Helder met o.a. het Centraal Station op fietsafstand. Supermarkten, basisscholen en kinderopvang zijn vanaf dit adres op loopafstand. Vanaf de woning ben je binnen enkele minuten op de fiets bij de (marine)haven en het bruisende Willemsoord met theater, bioscoop, terrassen en musea.
INDELING:
Entree, hal met meterkast en toilet, vervolgens woonkamer met uitbouw en open keuken met kookeiland. Achter in de aanbouw een bijkeuken met opstelling voor het witgoed en een ruime berging.
De verdieping is te bereiken via de trap in de woonkamer, via de overloop zijn alle vertrekken te bereiken. Achtereenvolgens zijn dat de grote slaapkamer aan de voorzijde, een inpandige badkamer en tot slot twee slaapkamers aan de achterzijde.