Vereniging voor makelaars en taxateurs QR code
Raadhuisplein 196
Raadhuisplein 196 Raadhuisplein 196 Raadhuisplein 196 Raadhuisplein 196

Raadhuisplein 196

Hoofddorp 2132TZ

Verkoopmakelaar

Goedhart Makelaars V.O.F. Herenweg 97A
Rijnsaterwoude 2465AD
  • 0172-509973
  • wonen@goedhartvastgoed.nl
  • www.goedhartvastgoed.nl
Type woning Portiekflat
Woonoppervlakte 65 m2
Aantal kamers 2
Aangeboden sinds 25 februari 2025

Omschrijving

Bieden vanaf € 350.000,- / vraagprijs € 375.000,-
Op een toplocatie in het centrum van Hoofddorp gelegen modern afgewerkt 2-kamer appartement van 65 vierkante meter op de 10e verdieping met vrij uitzicht!

Het appartement is gelegen aan het Raadhuisplein midden in Hoofddorp centrum; met winkels (Hoofddorp Winkelstad), restaurants, een schouwburg en een bioscoop direct onder je voeten. De woning is makkelijk bereikbaar en de uitvalswegen zijn uitstekend. In een paar minuten rijd je op de snelweg A4 of A5. Een (bewoners)parkeervergunning voor het centrum kost nog geen 60 euro per 2 jaar. NS station Hoofddorp bevindt zich op 5 minuten fietsen met directe treinverbindingen naar o.a. Schiphol (4 minuten) en Amsterdam Zuid (11 minuten). Tevens heb je op 2 minuten lopen directe busverbindingen naar o.a. Schiphol (11 minuten) en Haarlem centrum (23 minuten). Op loopafstand zijn er diverse sportfaciliteiten.

Indeling
Op de begane grond is een afgesloten entree met bellentableau. middels de trappen of 1 van de liften kunt u naar de bergingen of fietsenopslag op de begane grond of naar de 10e etage waar het appartement zich bevind. Dit appartement is gelegen aan het einde van de hal waardoor u op de hoek van het gebouw zit, dit resulteert in een zeer vrije ligging met wijds uitzicht en buren aan 1 kant.

Entree, hal badkamer v.v. toilet, wastafel en douche, bergkast met installatie ruimte, berging/garderobe, slaapkamer en toegang tot de woonkamer. In de woonkamer bevindt zich de keuken die is v.v. gasfornuis, afzuigkap, koel/vries combinatie en vaatwasser.

In de woonkamer zijn elektrische zonneschermen aan de buitenzijde van de woning en er ligt een luxe houten vloer.

Bijzonderheden
+ Bieden vanaf € 350.000,- / vraagprijs € 375.000,-
+ Hoek-appartement met geweldig uitzicht over hoofddorp en Schiphol.
+ Energielabel A+.
+ Berging op de begane grond.
+ Servicekosten circa € 128,78--.
+ Voorschot water € 20,--.
+ Unieke locatie midden in het centrum van Hoofddorp.
+ Oplevering in overleg.

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs € 350.000,- k.k.
Status beschikbaar
Aangeboden sinds 25 februari 2025
Aanvaarding in overleg
Bouw
Soort appartement
Soort appartement portiekflat
Soort bouw bestaande bouw
Bouwjaar 2012
Bouwperiode 2011-
Soort dak plat dak
Indeling
Aantal woonlagen 1
Gelegen op woonlaag 10
Badkamervoorzieningen toilet, douche, wastafel
Aantal kamers 2
Aantal slaapkamers 1
Aantal badkamers 1
Voorzieningen mechanische ventilatie, tv kabel, lift, glasvezel kabel
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte 65 m²
Externe bergruimte 2 m²
Inhoud 215 m³
Bergruimte
Soort inpandig
Voorzieningen voorzien van elektra
Buitenruimte
Ligging in centrum, vrij uitzicht
Energie
Energielabel A+
Isolatie volledig geïsoleerd
Verwarming c.v.-ketel, vloerverwarming geheel, warmte terugwininstallatie
Warm water c.v.-ketel
C.V.-ketel c.v.-ketel (combiketel) uit 2012 in eigendom

Afbeeldingen

Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding