Zuideinde 151
2421AD Nieuwkoop
€ 850.000,- k.k.2421AD Nieuwkoop
€ 850.000,- k.k.Deze volledig gerenoveerde karaktervolle 2-onder-1-kapwoning met een tuin aan het (vaar)water en zelfvoorzienende studio is het bekijken waard! Deze woning biedt de mogelijkheid van een kantoor aan huis, praktijkruimte aan huis of mantelzorg. De woning is in 2022 volledig gerenoveerd, verduurzaamd en en strak afgewerkt. Voorzien van o.a. een luxe keuken met kookeiland, grote moderne badkamer met ligbad en tuin aan het water. Aan de voorzijde uitzicht over de Nieuwkoopse Plassen en de achtertuin grenzend aan de Ringsloot.
Ideaal gelegen in het natuurrijke Nieuwkoop. Het dorp ligt op fietsafstand en beschikt over verschillende lokale winkels zoals een Jumbo en Albert Heijn supermarkt, slager, bakker, kledingwinkels, drogisterij en delicatessenwinkels. Ook horecagelegenheden, jachthavens, diverse basisscholen en voortgezet onderwijs, kinderopvang, overdekt zwembad, bibliotheek, theater en verschillende sportverenigingen zijn hier volop te vinden. Het Zuideinde is een lange weg met lintbebouwing, bestaande uit gevarieerde woningen. Alles bij elkaar maakt het tot een zeer aantrekkelijke woonlocatie, hier geniet je van de rust, natuur en vrijheid. Nieuwkoop ligt zeer centraal in het Groene Hart van de Randstad en is daarom ideaal als je binnen ca. 35 minuten rijden van de grote steden zoals Amsterdam, Den Haag en Rotterdam of Schiphol wilt wonen. Groene Hart betekent ook een groene omgeving en dat geldt zeker voor Nieuwkoop! Op de Nieuwkoopse Plassen kun je heerlijk van het water genieten; varen en zwemmen in de zomer en schaatsen in de winter. Recreëren kan rondom Nieuwkoop ook volop; van een mooie fietstocht tot het slaan van een balletje op het golfterrein bij Nieuwveen, ontspannen kun je zeker!
Bijzonderheden:
- In 2022 volledig gerenoveerde woning;
- Multifunctioneel bijgebouw;
- Luxe keuken met kookeiland;
- Riante moderne badkamer met ligbad;
- Energielabel A;
- Hybride Cv-ketel en elektrische boiler;
- Voorzien van HR+++ glas;
- Voerverwarming op de begane grond;
- Volledige elektrische installatie vervangen in 2022;
- Natuurrijk gelegen met de achtertuin aan het water;
- Gastenverblijf in achtertuin, tevens in 2022 gebouwd.
Indeling
Begane grond:
Je komt binnen in een ruime entree met de trapopgang naar de eerste verdieping, meterkast, ruimte voor de garderobe onder de trap en modern toilet met wastafelmeubel. Door een staallook deur betreed je de woonkamer, gelegen aan de voorzijde van de woning. Wanneer je doorloopt naar achteren kom je in de grote woonkeuken terecht. De gehele begane grond is voorzien van een strakke visgraat pvc-vloer met vloerverwarming. De royale woonkamer met woonkeuken is erg licht door de grote ramen aan zowel de voor- als achterzijde, alsmede kamerhoge puien in de zijgevel. Halverwege is een grote inpandige berging gecreëerd met de Cv-ketel (Remeha Avanta, 2022) en veel ruimte voor bijvoorbeeld je eetvoorraad en schoonmaakspullen.
De ruime woonkeuken, met ruimte voor een grote eettafel, beschikt over een groot kookeiland met daaraan een bar. De luxe keuken in rustige kleuren is voorzien van verschillende inbouwapparatuur (van Miele):
- Inductie kookplaat;
- Oven;
- Combi-oven;
- Vaatwasser;
- Koelkast;
- Vriezer;
- Wijnklimaatkast;
- Afzuigkap (Berbel);
- Koffiezetapparaat;
- Quooker.
In het plafond zijn speakers verwerkt van Bowers & Wilkin. De afzuigkap zit tevens verwerkt aan het plafond en deze komt via elektrische bediening naar beneden bij gebruik. Vanuit de woonkeuken is de achtertuin bereikbaar via de openslaande deuren. Kortom, deze keuken is perfect voor elke (hobby)kok en voor het samenkomen van vrienden en familie.
Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot beide slaapkamers, de badkamer en de wasruimte. De gehele verdieping is voorzien van dezelfde visgraat pvc-vloer als beneden. De moderne, volledig betegelde, badkamer is aan de voorzijde gelegen en beschikt over:
- Ligbad;
- Inloopdouche met Sunshower;
- Dubbele wastafel;
- Toilet;
- Handdoekradiator.
De grote slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een grote kastenwand, airco en heeft via openslaande deuren toegang tot het dak, waar een dakterras gemaakt kan worden (vergunning aanwezig). De tweede slaapkamer is voorzien van inbouwspots en geeft toegang tot de bergvliering.
Achtertuin:
De grote achtertuin met steiger is 20,9 meter diep, gelegen aan (vaar)water "De Ringsloot" en heeft vrij uitzicht over de weilanden. De tuin is verder deels betegeld en deels voorzien van gras. De tuin is gericht op het zuidwesten en door de open ligging kun je hier vaak genieten van de zon. Er zijn hier ruime mogelijkheden voor het plaatsen van een grote eettafel en/of lounge set om onder het genot van een drankje te genieten van de natuurrijke omgeving. De berging biedt ruimte voor fietsen en gereedschap en hier zijn de elektrische boiler en mechanische ventilatie box van het gastenverblijf gesitueerd. Door de brede zijtuin kan je makkelijk de achtertuin bereiken.
Gastenverblijf/studio:
Via openslaande deuren kom je in het gastenverblijf van ca. 17 m². Deze is zelfvoorzienend, voorzien van een visgraat pvc-vloer en o.a. uitgerust met een pantry met wastafel, een badkamer met inloopdouche en hangend toilet en een knusse woon-/slaapkamer. Ideaal voor het ontvangen van bijvoorbeeld vrienden en familie die van ver moeten komen of als kantoor-/praktijkruimte. Een eigen kapsalon of schoonheidssalon zou hier bijvoorbeeld ook perfect passen.
Afmetingen
Woonhuis:
- Woonkamer & -keuken ca. 60 m²
- Badkamer ca. 12 m²
- Slaapkamer 1 ca. 18 m²
- Slaapkamer 2 ca. 8 m²
Gastenverblijf:
- Studio ca. 14,5 m²
- Toilet/douche ca. 2 m²
- Berging ca. 4,5 m²
Interesse gekregen in dit geweldige huis met bijgebouw? Neem contact op met Bij Corina Woningmakelaardij om een bezichtiging in te plannen.
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.