Zuidzandsestraat 15
4501AL Oostburg
€ 447.000,- k.k.4501AL Oostburg
€ 447.000,- k.k.Ben je op zoek naar een modern, instapklaar huis met een zee van ruimte en mogelijkheden? Dan is Zuidzandestraat 15 een perfecte match.
Verrassend ruim, met een energielabel B en compleet gerenoveerd in 2024 vind je hier een combinatie van hedendaags wooncomfort met een frisse, eigentijdse uitstraling.
Perceelgrootte: 482m²
Bouwjaar: ca. 1948, recent gerenoveerd.
Energielabel: B
2 Slaapkamers, 3e slaapkamer mogelijk.
Een extra troef van dit huis is het bijgebouw. Ideaal voor een eigen praktijk, atelier, werkruimte of fantastische hobbyruimte.
Kom kijken en ontdek zelf de verrassingen én de mogelijkheden die deze royale woning te bieden heeft.
Indeling
Via de hal met het toilet, kom je binnen en word je onmiddellijk verrast door een overvloed van ruimte en licht. In de centrale hal leidt een zwevende de trap naar de 1e verdieping. De trap is nieuw en van Belgisch natuursteen.
Ook vind je hier de toegang tot de kelder, de meterkast, en de kast voor de wasmachine.
Vervolgens geven prachtige zwarte stalen deuren met dubbel glas toegang naar de woonkamer.
De L-vormige woonkamer met nieuwe laminaatvloer is heerlijk licht en ruim. En hier is een volgende fraaie stalen deur naar de keuken.
Het moderne keukenblok is voorzien van een groot fornuis met een oven, een vaatwasser, een afzuigkap en er is ruimte voor een koelkast. Praktisch is de aanwezige achterdeur naar het terras.
Een leuke verrassing op de begane grond is de – multifunctionele - kamer met schouw en gloednieuwe schuifpui van kunststof. Een heerlijke werkplek, een tuinkamer of zelfs een slaapkamer behoort hier tot de mogelijkheden.
Eerste verdieping
De zwevende trap in de centrale hal leidt naar de overloop, waar je ook weer de stalen details vindt. Er is een kast met daarin de cv-ketel.
Vanaf deze overloop kom je in de moderne – recent vernieuwde - badkamer met 2-persoons ligbad, inloop (regen) douche, dubbel wastafelmeubel, designradiator en het 2e toilet.
Aan de andere kant van de overloop leidt een deur naar een gang. Deze gang geeft toegang naar de 2 ruime slaapkamers. Deze slaapkamers hebben een extra karakter door de mooie open nok, met authentieke balken.
Overige verdiepingen
Bijgebouw:
En dan nog het – multifunctionele - bijgebouw, bereikbaar via de achtertuin én via de parking.
Hier kun je een kantoor huisvesten, een praktijkruimte maken, maar het biedt ook volop mogelijkheden als royale hobbyruimte.
De indeling is verrassend.
Als je vanuit de tuin binnenkomt, is er een kleine hal met aldaar het toilet en de meterkast.
In de 1e kamer staat een pellet kachel. Deze is echter niet in gebruik.
In deze kamer leidt een vlizotrap je naar de bergzolder.
Verder is er een badkamer, die uitgerust is met een douche en een wastafel.
Vervolgens is er nog een kamer met een zij-kamer (voormalige keuken).
Tenslotte zijn er 2 kleinere kamers, waarvan 1 met vernieuwde tuindeuren, die grenzen aan de parking.
Aangebouwd aan het bijgebouw is er nog een lange garage.
Alsof het nog niet genoeg is; Aan de achterzijde van het perceel is er nog een 2e garage.
Tuin
De Zuidelijk georiënteerde binnentuin is een heerlijke plek om van het buitenleven te genieten, zonder dat er groene vingers nodig zijn. Volledig nieuw betegeld en met een nieuwe schutting maken deze ruimte klaar om lekker te relaxen in de zon.
En extra prettig; hier heb je volop privacy.
Via een gangetje kom je bij de ruimte achter het bijgebouw en de garages. Deze ruime vlakte kun je natuurlijk gebruiken als extra parkeergelegenheid, maar zou ook heel goed kunnen worden omgetoverd als een verlengstuk van je tuin.
Bijzonderheden
Bestemming:
De bestemming van het perceel is “gemengde doeleinden”. Hierbij is wonen natuurlijk toegestaan, maar er zijn nog meer mogelijkheden.
Een aandachtspunt is dat de bijgebouwen niet zomaar mogen worden herbouwd op een andere plek op het perceel. Uitbreiden van de gebouwen is niet toegestaan.
Dit zijn de hoofdlijnen van het bestemmingsplan.
Voor meer informatie kunnen we je de contactgegevens van de gemeente doorgeven.
Bijzonderheden:
De badkamer en het toilet zijn vernieuwd in 2024.
Alle muren zijn strak gestuct en overal ligt een mooie laminaatvoer.
Overal zijn de kozijnen van kunststof met HR++ glas.
Verwarming en warm water gaat via een HR-combiketel van het merk Intergas uit 2024.
De volledige elektrische installatie, inclusief bedrading, is recent vernieuwd.
De meterkast in het hoofdhuis is voorzien van 11 groepen en 3 aardlekschakelaars.
De meterkast in het bijgebouw heeft 7 groepen en 1 aardlekschakelaar.
De voorgevel is voorzien van isolatie, evenals de tussenvloer.
En natuurlijk heeft ook het dak isolatie.
De platte daken zijn in 2024 vernieuwd en geïsoleerd.
De woning is aangesloten op glasvezel van Delta.
Wij hebben een mooie brochure van deze woning met duidelijke plattegronden met inrichting. Met 1 druk op de knop is deze te downloaden.
Ook is er nog een videofilm. Zelfs 360 gradenfoto’s en een virtuele tour behoren tot de promotie.
Wil je na dit alles bekeken te hebben meer informatie of een bezichtiging? De dames van Team Versluijs zijn er klaar voor.
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.