Meijelsedijk 141
6035RJ Ospel
€ 495.000,- k.k.6035RJ Ospel
€ 495.000,- k.k.Op zoek naar een comfortabele en toekomstbestendige woning in een rustige omgeving? Deze charmante woning in Ospeldijk biedt alles wat u zoekt: een levensloopbestendig ontwerp met een ruime slaapkamer en badkamer op de begane grond, vloerverwarming voor optimaal comfort en een sfeervolle speksteenkachel. Dankzij de airconditioning geniet u het hele jaar door van een aangenaam binnenklimaat.
Buiten treft u een royale vrijstaande garage en een sfeervolle achtertuin die tevens bereikbaar is via een vrije achterom. De ligging in het rustige dorp Ospeldijk biedt volop natuur- en wandelmogelijkheden, met Nationaal Park De Groote Peel op loopafstand. Kortom, een ideale woning voor wie comfortabel wil wonen in een groene omgeving!
De woning in het kort:
+ levensloopbestendig met ruime slaapkamer en badkamer op de begane grond
+ beneden is overal vloerverwarming
+ comfortabel door de gezellige speksteenkachel en airconditioning
+ ruime vrijstaande garage
+ vrije achterom naar de achtertuin
+ voorzieningen aanwezig om op de verdieping een 2e badkamer te realiseren
Indeling
Begane grond
Ruime hal/entree met toiletruimte en meterkast. Woonkamer met heerlijk uitzicht, veel lichtinval en sfeervolle speksteenkachel. Leefkeuken voorzien van moderne inbouwkeuken met de volgende apparatuur: gasfornuis, afzuigkap, combi-oven, koelkast en vaatwasser. Aansluitend de bijkeuken met aansluitingen witgoed en muurkast.
Verder beschikt de woning op de begane grond over een ruime slaapkamer en een ruime badkamer met ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en badkamermeubel,
Eerste verdieping
Overloop, twee grote slaapkamers, toiletruimte en berging voorzien van opstelling CV-ketel.
Vliering
Middels mangat is de vliering bereikbaar
Berging en tuinhuis
Naast de woning is een ruime berging gerealiseerd welke op dit moment wordt gebruikt voor houtopslag. Verder bevindt zich een tuinhuisje in de achtertuin.
Garage
Vrijstaande garage van 3,4 x 7,4 meter met elektrische sectionaal deur en bergzolder.
Locatie
De woning is gelegen binnen de bebouwde kom van de kleine kern Ospeldijk. Het is een rustig dorp met een gezonde leefbaarheid en betrokkenheid van de inwoners. Binnen enkele minuten wandelen is het nationaalpark De Groote Peel bereikbaar. De dorpen Ospel en Meijel zijn op korte afstand gelegen, waar alle dagelijkse voorzieningen aanwezig zijn.
In ongeveer 10 minuten tijd is de op- en afrit van de A2 (Maastricht - Eindhoven) bereikbaar. Verder zijn de uitvalswegen in de richting van Helmond, Venlo en Roermond nabij.
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.