Nieuwe Hescheweg 74K
5342EZ Oss
€ 250.000,- k.k.5342EZ Oss
€ 250.000,- k.k.Aan de rand van het bruisende centrum van Oss, met een perfecte mix van gezelligheid en bereikbaarheid, vind je dit prachtige, moderne tweekamerappartement met eigen parkeerplaats. Gelegen aan de iconische Nieuwe Hescheweg, biedt dit appartement alles wat je nodig hebt en meer! De ligging is ideaal: binnen enkele minuten sta je in het hart van Oss, met alle belangrijke voorzieningen, winkels, scholen en het openbaar vervoer op loopafstand. Bovendien zijn de uitvalswegen naar Nijmegen, Eindhoven en Den Bosch snel bereikbaar, wat het voor jou eenvoudig maakt om overal te komen.
Met een zonnig balkon op het zuidwesten kun je na een drukke dag genieten van de laatste zonnestralen, terwijl je uitkijkt over de omgeving. Het appartement is van alle gemakken voorzien: een ruime woonkamer met open keuken, compleet met moderne apparatuur zoals kookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vriezer en vaatwasmachine. De badkamer is stijlvol en praktisch ingericht, met een douche, toilet, wastafel en aansluiting voor de wasmachine.
Het gebouw biedt een lift, en de praktische indeling zorgt ervoor dat je comfortabel woont. Een eigen parkeerplaats op het terrein achter het complex maakt het plaatje compleet. En mocht je meer opslagruimte nodig hebben, dan is er ook een berging in de kelder.
Kortom, dit appartement combineert de voordelen van een centrale ligging met moderne luxe en praktische voorzieningen. Wonen hier betekent genieten van comfort én gemak.
Bijzonderheden:
- Tweekamerappartement met berging en eigen parkeerplaats
- Gelegen aan de toegangsweg naar het Osse centrum
- Gunstige ligging tov scholen, winkels, uitvalswegen en NS-station
- Woonkamer met open keuken
- Keuken met kookplaat, afzuigkap en barretje
- Badkamer met douche, toilet, wastafel
- Slaapkamer gelegen aan de rustige achterzijde
- Balkon op het zuidwesten
- Complex voorzien van lift
- Berging in de kelder
- Eigen parkeerplaats op parkeerterrein
- Servicekosten € 156,67 per maand
Locatie:
- Het Osse centrum met al zijn voorzieningen op korte afstand
- Uitvalswegen, scholen en Openbaar Vervoer binnen handbereik
- Oss is een middelgrote stad
- De stad heeft een rijk verenigingsleven en moderne sportaccommodaties
- In Oss vindt u alles wat hoort bij een middelgrote stad: bioscoop, theater, basisscholen, voortgezet onderwijs, winkelcentra etc
- Voor het openbaar vervoer kunt u gebruik maken van busverbindingen of een van de twee NS-stations
- Op korte afstand van snelwegen, met een goede verbinding naar Eindhoven, ’s-Hertogenbosch en Nijmegen
- Op het gebied van cultuur biedt Oss een zeer royaal aanbod met het respectabele theater “De Lievekamp”, cultuurpodium “De Groene Engel” en het Centrum voor Kunsten Muzelinck
- Ook diverse festivals en evenementen maken Oss tot een zeer plezierige stad om te wonen
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.