Kabbelaarsbank 2J
3253ME Ouddorp
€ 479.500,- k.k.3253ME Ouddorp
€ 479.500,- k.k.Op een schitterende locatie in de jachthaven van Marina Port Zélande, direct aan het Grevelingenmeer, mogen wij u dit nette en goed onderhouden recreatieappartement te koop aanbieden. Het appartement beschikt over vier slaapkamers en is daarmee geschikt voor acht personen. Daarnaast is er een ruime berging aanwezig voor het stallen van uw fietsen en bijvoorbeeld surfspullen, die zowel van binnenuit als van buitenaf te betreden is.
Het Grevelingenmeer en de op steenworp afstand gelegen Brouwersdam zijn populaire locaties voor zowel vakantiegangers als watersporters. Hierdoor is het appartement zeer goed te verhuren en daarom ook uitermate geschikt als beleggingsobject. Of u het nu volledig zelf gebruikt, verhuurt of kiest voor een combinatie van eigen gebruik en rendement, dit object biedt talloze mogelijkheden!
Indeling
Entree aan de achterzijde van het gebouw. Binnenkomst in de hal, die toegang biedt tot de berging, de toiletruimte en de eerste slaapkamer. Deze ruime slaapkamer is voorzien van airconditioning, een tweepersoons boxspring en voldoende kastruimte voor het opbergen van uw kleding. Vanuit de slaapkamer betreedt u de badkamer, die is uitgerust met een royaal bad en een wastafelmeubel. Daarnaast bevindt zich naast de trap een aparte ruimte waar de wasmachine staat opgesteld.
Eerste verdieping
Via de trapopgang in de hal komt u op de leefverdieping, een heerlijke ruimte die veel licht vangt dankzij de grote glazen achterpui. De open keuken verbindt het kookgedeelte perfect met het zitgedeelte en is voorzien van een koel-vriescombinatie, een combioven, een vaatwasser en een elektrische kookplaat. De openslaande deuren geven toegang tot het royale terras, waar u een fantastisch uitzicht heeft op de haven.
Tweede verdieping
Op de bovenste verdieping treft u nog drie slaapkamers. Twee ruime kamers zijn beide voorzien van een tweepersoons boxspring, terwijl de derde slaapkamer beschikt over een stapelbed. Daarnaast is er op deze verdieping een separaat toilet en een badkamer, uitgerust met een luxe douchecabine en een wastafelmeubel.
Bijzonderheden
- Goed onderhouden recreatieappartement
- Geschikt voor acht personen
- Ideaal als beleggingsobject
- Ruime berging aanwezig
- Erfpacht van toepassing, afgekocht tot 2086
- Oplevering in overleg
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.