Eric Kropstraat 180
3071AE Rotterdam
€ 675.000,- k.k.3071AE Rotterdam
€ 675.000,- k.k.Prachtig instapklaar appartement gelegen op de vijfde verdieping met ruim terras op het zuidoosten. Het appartement is ruim opgezet en dat merk je al meteen bij binnenkomst. Via de diepe brede hal kom je in alle vertrekken, waaronder de woonkamer met luxe keuken voorzien van een schiereiland en vaste keukenwand met luxe inbouwapparatuur. Verder beschikt de woning o.a. over een luxe badkamer, twee slaapkamers, berging en tevens een externe berging in de onderbouw.
Ooit een echte havenarbeidersplek, nu een levendige noch rustige stadswijk. Door de ligging op de Kop van Zuid, aan de zijde van de Maas en de Entretpothaven, ervaar je geen stadse drukte, maar ligt de stad Rotterdam, met al zijn voorzieningen, aan uw voeten. Dit stadsdeel heeft zijn ontwikkeling al doorgemaakt waardoor de onzekerheid van nieuwbouw in de directe omgeving, wat van invloed kan zijn op het uitzicht, hier niet speelt. Het Entrepotgebouw en de directe omgeving, biedt alle voorzieningen voor dagelijkse boodschappen. Openbaar vervoer in de directe omgeving en diverse uitvalswegen zijn goed bereikbaar. Ontspanning is op loopafstand te vinden op de Wilhelminapier zoals Hotel New York, het Luxor theater, diverse restaurants en alles wat het Deliplein van Katendrecht te bieden heeft.
Indeling
Begane grond
Centraal afgesloten entree met lift en brievenbussen, en externe berging in de onderbouw gelegen.
Vijfde verdieping
Entree, brede hal, gang met toilet met vrij hangend closet en fonteintje, inpandige berging, inbouwkast en badkamer I welke voorzien is van een inloopdouche, wastafelmeubel en wasmachine en droger aansluiting. Prachtige lichte woonkamer (voorheen twee kamers, en is weer eenvoudig te realiseren) is voorzien van een luxe keuken met schiereiland en toegang tot het terras. Royale slaapkamer met inloopkast en badkamer en suite, welke is voorzien van dubbele wastafelmeubel, vrij hangend closet, ligbad en inloopdouche. Daarnaast is er nog een tweede slaapkamer van normale grote.
Parkeren
Parkeren kan op straat middels een parkeervergunning. Momenteel is er een parkeerplaats te koop in de ondergelegen parkeergarage. Gezien deze parkeerplaats door een derde partij wordt aangeboden kunnen hier geen rechten aan worden ontleend.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1995
- Energielabel B
- Stadsverwarming
- Volledig geïsoleerd
- Woonoppervlakte ca. 137 m²
- Terras van ruim 15 m²
- Zeer actieve VVE met professionele VvE beheerder
- Momenteel wordt er een stallingsplaats in de afgesloten parkeergarage te koop aangeboden
- Parkeren op straat middels (goedkope) parkeervergunning
- Inpandige en externe berging
- Oplevering in overleg
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen aankoopmakelaar in. Een aankoopmakelaar komt op voor jouw belangen en bespaart tijd, geld en zorgen.
Aan deze aanbieding kunnen geen rechten worden ontleend.
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.