Argonautenweg 31H
3054RP Rotterdam
€ 450.000,- k.k.3054RP Rotterdam
€ 450.000,- k.k.Wil je wonen met een heerlijk zonnig balkon (op het zuiden) en vrij uitzicht over het Argonautenpark? En graag in een modern en verzorgd complex? Dan is dit hoekappartement er één om gezien te hebben! Ben je fan van het lokaal beroemde Zwarte Plasje? Heel veel verder dan 300 meter ben je er niet vanaf. En je wandelt hiervandaan in luttele minuten naar de Bergse Dorpsstraat waar je alle winkels vindt voor je dagelijkse boodschappen.
Via de Jasonweg of de Grindweg ben je zo de stad uit; via de Straatweg zo de stad in. Mochten er al kleinkinderen in het spel zijn... dan is de titel van favoriete opa of oma binnen bereik; je woont hier op (korte) fietsafstand van Plaswijckpark en de Bergse Achterplas. Kijk eens op Google Maps en verbaas je hoe je hier te midden van groen, water en voorzieningen woont!
Je hebt de auto achter het gebouw op het afgesloten binnenterrein geparkeerd op je eigen plek en je stapt hier binnen in de entree van een waanzinnig verzorgd complex. Passend bij het soort bewoners en de omgeving. Via de lift (of de trap) kom je op de tweede verdieping waar je binnenstapt in dit verrassend praktisch ingedeeld appartement. Doordat het op de hoek gelegen is heb je een buur minder én meer licht door een raam in de westmuur.
De grote schuifpui zorgt een fijne lichtinval en je kijkt vrij weg over het groen van het Argonautenpark. Doordat het balkon inpandig is, zit je ook op minder warme dagen toch al heerlijk buiten, mede dankzij de zuidelijke ligging. Aan de achterzijde van het appartement is de halfopen keuken gelegen, voorzien van diverse inbouwapparatuur. In het verlengde van de keuken ligt de ruime berging met opstelplaats voor wasmachine/droger en CV. Daarnaast is er nog ruimschoots plaats voor keukenvoorraden!
Aan de hal liggen de badkamer, het toilet en twee goed gedimensioneerde slaapkamers. De grootste slaapkamer is echt van een fors formaat en biedt door de drie ramen een heerlijk luxe en licht karakter. De verzorgde badkamer is voorzien van een kingsize inloopdouche en dubbele wastafel. Het toilet ligt midden in het appartement en is dus vanuit alle omliggende ruimtes eenvoudig te bereiken.
Bijzonderheden:
- Vrij uitzicht over water en park
- Eigen parkeerplaats inbegrepen in vraagprijs
- Actieve én betaalbare VvE
- Goed energielabel, lage energiekosten
- Geweldige ligging
Wil je een keer bezichtigen? We maken graag tijd vrij!
Remko Schrijver
meer.Makelaar
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.