Sinds 1 januari 2025 vormen VBO en VastgoedPro samen Vastgoed Nederland. Binnenkort zichtbaar op onze website.
beschikbaar

Tesselseplein 55

2583HS 's-Gravenhage

€ 290.000,- k.k.
Type woning Portiekwoning
Woonoppervlakte 70 m2
Aantal kamers 3
Aangeboden sinds 14 januari 2025

Omschrijving

Licht en modern appartement met vrij uitzicht over het plein.

Dit appartement is zeer netjes afgewerkt en beschikt over 2 ruime slaapkamers, een lichte woonkamer en een moderne keuken en badkamer. De woning is daarnaast voorzien van nieuwe kunststof kozijnen aan de achterzijde.

De ligging is ook ideaal! Op loopafstand van het strand en de duinen, en voor de winkels op het Tesselseplein hoef je slechts de deur uit te lopen. Eens buiten Duindorp een kijkje nemen? Dan pak je vanaf je nieuwe thuis gemakkelijk het openbaar vervoer, bijvoorbeeld richting de binnenstad van Den Haag. Voor gezelligheid hoef je natuurlijk de wijk niet eens uit, maar binnen no time bereik je de haven van Scheveningen, waar je kunt kiezen uit een ruim assortiment van gezellige restaurants.

Indeling:
Via af te sluiten portiek toegang tot de eerste verdieping.

Entree van het appartement. Ruime hal met meterkast en modern zwevend toilet.

Sfeervolle en lichte woon-/eetkamer met goed afgewerkte muren en plafond en een strak gestucte schouw. Vanuit de woonkamer een vrij uitzicht over het
Tesselseplein.

Achter de woonkamer is de hoofdslaapkamer te vinden welke is voorzien van nette vloerbedekking en geheel nieuw kunststof kozijn.

De tussengelegen keuken is in 2019 vervangen en is uitgevoerd met een koel/vriescombinatie, oven, gasfornuis met afzuigkap, een vaatwasser en een kast waarin de C.V.-ketel staat opgesteld. Vanuit de keuken is er toegang tot het achterbalkon wat gelegen is op het zuid oosten.

Aan de achterzijde van het appartement is een kastenkamer te vinden die vervolgens toegang biedt tot de nette badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en opstelplaats voor de wasmachine en droger.

Aan de voorzijde van het appartement is een tweede ruime slaapkamer te vinden welke is uitgerust met een ruime kast.

Bijzonderheden:
- Actieve VVE € 75,- per maand;
- 1/3 aandeel in de VVE;
- Eeuwigdurend erfpachtgrond; canon € 32,85 per half jaar;
- Canonherziening op 01-01-2027;
- Energielabel C;
- Volledig kunststof kozijnen met dubbel glas;
- Appartement is goed afgewerkt;
- Oplevering in overleg, voorkeur april 2025;

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs
€ 290.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aangeboden sinds
14 januari 2025
Aanvaarding
in overleg
Bouw
Soort
appartement
Soort appartement
portiekwoning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
1927
Bouwperiode
1906-1930
Soort dak
plat dak
Indeling
Aantal woonlagen
1
Gelegen op woonlaag
2
Badkamervoorzieningen
wastafel, douche
Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte
70 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
2 m²
Inhoud
232 m³
Energie
Energielabel
C
Isolatie
dubbel glas
Verwarming
c.v.-ketel
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
Intergas (combiketel) uit 2017 in huur

Locatie

Financiering

Droomhuis gevonden?

We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.

Verkoopmakelaar

Den Braber & Ram Vastgoed Treilerdwarsweg 83
2583DA 's-Gravenhage