Vereniging voor makelaars en taxateurs QR code
Stationsstraat 3
Stationsstraat 3 Stationsstraat 3 Stationsstraat 3 Stationsstraat 3

Stationsstraat 3

Sint Philipsland 4675CG

Verkoopmakelaar

Leunis Makelaars B.V. Markt 6
Tholen 4691BX
  • 0166-604522
  • info@leunis.nl
  • www.leunis.nl
Type woning Villa
Woonoppervlakte 172 m2
Aantal kamers 8
Aangeboden sinds 28 februari 2025

Omschrijving

Karakteristieke vrijstaande villa op 670 m² eigen grond

Wat een charmante woning! Deze karakteristieke vrijstaande villa aan de Stationsstraat 3 in Sint-Philipsland biedt niet alleen een unieke uitstraling van buiten, maar ook binnen komt het authentieke karakter tot leven. De woning is doordrenkt met authentieke details, die zichtbaar zijn in de hoge sierplafonds, een mooie schouwpartij, sierlijsten en fraaie betimmering die het geheel een warm en tijdloos gevoel geven.
De woning heeft een energielabel C en is voorzien van 20 zonnepanelen.

De ligging onderaan de dijk met de Oosterschelde en de haven op de achtergrond is werkelijk uniek, wat deze woning extra bijzonder maakt.

Daarnaast biedt de woning veel ruimte: maar liefst zeven kamers, waarvan er twee op de begane grond zijn. De grote kamer op de begane grond, in combinatie met de badkamer op dezelfde verdieping, maakt het mogelijk om volledig gelijkvloers te wonen. Het pand biedt tevens de optie om een kantoor of praktijkruimte in te richten. De huidige bewoners hebben met veel zorg en aandacht het onderhoud van de woning op een hoog niveau gebracht. Dit is dan ook een instapklare woning die zonder enige verbouwing direct bewoond kan worden. Een zeldzame kans voor de liefhebber van authentieke woningen met moderne afwerking.

De woning heeft een energielabel C en is voorzien van 20 zonnepanelen.

Begane grond:
De lange hal biedt toegang tot verschillende vertrekken, waaronder een werk-/hobbykamer, de badkamer, het toilet, een slaapkamer die ook als praktijkruimte kan dienen, en de ruime woonkamer. Verder in de hal vind je de vernieuwde meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. De badkamer is royaal en luxe uitgevoerd met een whirlpoolbad, een stijlvol badmeubel met waskom, een riante inloopdouche met jetstralen en thermostaatkraan, en een oude radiator met ruimte om handdoeken voor te verwarmen. Via de badkamer is de kelder toegankelijk. Het separate toilet is voorzien van een wastafel. Aan het einde van de hal de werk/slaapkamer of praktijkruimte deze is lekker ruim (2.72 x 4.55) en voorzien van een dressoir met waskom en een airconditioning (2023). De woonkamer is een plaatje, met hoge sierplafonds, veel lichtinval dankzij de grote ramen, een sfeervolle schouwpartij, een erker aan de voorzijde en prachtige shutters voor de ramen, deze vindt u door de gehele woning. Verder is de woonkamer voorzien van een airconditioning (2023). De woonkeuken heeft openslaande tuindeuren naar de tuin. De keuken zelf is in een hoekopstelling en is uitgerust met een koelkast/vriezer, vaatwasser, magnetron, een 5-pits fornuis met 3 ovens en een afzuigkap. De praktische bijkeuken biedt een keukenblok met een uitstortgootsteen (met warm- en koud water), een wasmachineaansluiting, de cv-ketel (2024) en een ruime inloopkast. De garage is verrassend breed (5,27 m) en diep (6,73 m), voorzien van een luxe epoxy gietvloer, een elektrische paneeldeur (4,50 m breed, een radiator en een vaste trap naar de open zolder op de eerste verdieping. Deze ruimte voorzien van een radiator is ideaal is voor een extra slaapkamer of een logeer-hobbyruimte.
De hal, praktijkruimte, badkamer, woonkamer en keuken zijn voorzien van vloerverwarming.

1e verdieping:
Op de eerste verdieping kom je via de overloop bij vier slaapkamers en de 2e badkamer. Twee slaapkamers bevinden zich aan de voorzijde, waarvan één kleiner en de ander groter, met openslaande deuren die uitzicht bieden over het water en een inloopkast. Aan de achterzijde vind je twee ruime slaapkamers, waarvan één met dakkapel en beide voorzien van een vaste kast. De badkamer is ingericht met een douchecabine met thermostaatkraan, een (hang) toilet, een wastafel en een lichtkoepel voor extra lichtinval.

Tuin:
De grote tuin is een waar plaatje en ziet er super verzorgd uit, met een prachtig gazon, bomen, struiken en sierbestrating. Ook zijn er verschillende terrassen, een overkapping, een vijver en een houten berging die de tuin compleet maken.

Sint-Philipsland:
Sint-Philipsland ligt strategisch tussen verschillende steden, waardoor je nooit ver verwijderd bent van alles wat je nodig hebt. Rotterdam, Breda en Antwerpen zijn binnen handbereik voor werk en plezier.
Tegelijkertijd kun je hier genieten van de rust en het vredige leven aan het water. Het dorp Sint Philipsland ligt aan de Oosterschelde dus ideaal voor watersportliefhebbers. Hier kun je heerlijk zwemmen, wandelen en fietsen langs de dijken.

Zie je jezelf hier al wonen?
Plan dan een afspraak bij Leunis Makelaars voor een bezichtiging!

Kenmerken

Overdracht
Koopsom € 550.000,- k.k.
Status beschikbaar
Aangeboden sinds 28 februari 2025
Aanvaarding in overleg
Oppervlakten en inhoud
perceeloppervlakte 670 m²
Woonoppervlakte 172 m²
Overige inpandige ruimte 66 m²
Externe bergruimte 8 m²
Inhoud 883 m³
Bouw
Soort woonhuis
Soort woonhuis villa
Type woonhuis vrijstaande woning
Soort bouw bestaande bouw
Bouwjaar 1910
Soort dak zadeldak
Indeling
Badkamervoorzieningen
Aantal kamers 8
Aantal slaapkamers 7
Aantal badkamers 2
Aantal woonlagen 2
Voorzieningen mechanische ventilatie, dakraam, tv kabel, rookkanaal, airconditioning
Garage
Soort garage aangebouwd steen
Voorzieningen voorzien van verwarming, voorzien van elektra, met vliering, met elektrische deur
Capaciteit garage 1
Bergruimte
Soort vrijstaand hout
Voorzieningen voorzien van elektra
Isolatie geen isolatie
Buitenruimte
Ligging aan water, aan rustige weg, in woonwijk, vrij uitzicht, open ligging
Voortuin 259 m² (11 m diep en 23.5 m breed)
Ligging voortuin zuidoost
Energie
Energielabel C
Isolatie dakisolatie, vloerisolatie, dubbel glas
Verwarming c.v.-ketel, hete lucht verwarming, mogelijkheid voor open haard, vloerverwarming gedeeltelijk
Warm water c.v.-ketel
C.V.-ketel Vaillant Ecotec plus (combiketel) uit 2024 in eigendom
Parkeergelegenheid
Soort parkeergelegenheid openbaar parkeren

Afbeeldingen

Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding